Gümrük Müşavirleri “ablasını” kaybetti

“Hurda İthalatı Sizi Hapse Götürebilir”
12 Nisan 2021
Gümrük müşavirleri 112. yaşını kutluyor
3 Temmuz 2021

Gümrük Müşavirleri “ablasını” kaybetti

Uzun yıllar gümrük müdürlüğü yapan, 49 yıllık iş yaşamına birçok ödül sığdıran Türkan Cerrahoğlu hayatını kaybetti. Cerrahoğlu’nun cenazesi 23 Haziran Çarşamba günü (Yarın) öğlen namazına müteakip Adana Asri Mezarlığı’na defnedilecek.

Gümrük müşavirlerinin abla dediği, başarıları ve renkli kişiliği işe tanınan Eski Adana Gümrük Müdür Yardımcısı/Gümrük Müşaviri Türkan Cerrahoğlu hayatını kaybetti.

Cerrahoğlu’nun cenazesi 23 Haziran Çarşamba günü (yarın) öğlen namazına müteakip Adana Asri Mezarlığından ebedi istirahatgahına uğurlanacak.

Ayrıca Covid-19 sebebi ile taziye kabulleri Adana Sheraton Otel River Grove salonunda yapılacak. Taziye kabulleri pazar gününe kadar devam edecek.

ÖZENALP’DEN BAŞSAĞLIĞI DİLEĞİ

Meslektaşı Cerrahoğlu’nun kaybetmenin üzüntüsünü yaşan Gümrük Müşaviri Ahmet Özenalp de bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Özenalp; “Bir dönem Türkiye Gümrük Müşavirleri Dernekleri yönetiminde çok değerli çalışmalara birlikte imza attığımız, sevgili Türkan ablamızı kaybetmenin derin hüznü içindeyim. Güler yüzüyle, candan dostluğu ile aileden biri gibi gördüğümüz, 49 yıllık tecrübesiyle gümrük müşavirlerinin ablası olan Eski Adana Gümrük Müdür Yardımcısı /Gümrük Müşaviri Türkan Cerrahoğlu’na Allah’tan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Tüm gümrük camiasının başı sağ olsun.”

Reklamlarda da oynamıştı

49 yıllık iş hayatına birçok ödül sığdıran Cerrahoğlu, ünlü bir şampuan markasının reklamlarında da rol almıştı.

 Rekabet.net 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat