KURUMSAL

BGM HAKKIMIZDA

Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş. otuz yılı aşan tecrübe ve deneyimiyle sektöründe müşterilerine çözüm odaklı gümrükleme hizmeti sunuyor ve katma değer yaratıyoruz.

Artan müşteri potansiyeline uygun olarak kadromuzu genişletiyor ve alanlarında uzmanlaşmaları için her türlü eğitimi sağlıyoruz, destek veriyoruz.

Her gün düzenli olarak yayımlanan mevzuatı dikkatli bir şekilde süzgeçten geçirerek, ilgili olan müşterilerimize servis ediyoruz.

BGM olarak eşyanın en hızlı olarak ve en uygun maliyetle, güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamayı temel hedefimiz olarak görüyoruz.

BGM, Bursa ve İstanbul Gümrükleri başta olmak üzere tüm gümrüklerde müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek gayreti içerisinde çalışmalarımıza günbegün devam ediyoruz.

Sektör deneyiminin yanı sıra otuz yılı aşkın süredir adli bilirkişilik deneyimimizle de müşterilerimizin rekabet gücüne güç katacak çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Mal veya hizmetlerin tedarik sürecinden satış sonrasına kadarki tüm dış ticaret organizasyonlarında, gerçek ve tüzel kişilerin üçüncü gözü rolünü alıyor ve oluşabilecek tüm dış ticaret risklerini en aza indirgiyoruz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin dünya ticaret sahnesinde daha etkin rekabet edebilmesi için tecrübemiz ve mevzuatsal konulardaki hakimiyetimiz ile daima yanlarındayız.

Misyonumuz

Sektörümüz içerisinde uluslararası ticarete farklı yaklaşımlar getirerek, müşterilerimize hızlı ve maliyet etkin çözümler sunabilmek için tüm ekibimizle çalışmak ve müşterilerimizin dış ticaret süreçlerini global çözümlerle en etkin ve doğru şekilde yöneterek, şirket ve yöneticilerin kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak.


Vizyonumuz

Sektörde kazanılan güven ve saygınlığı devam ettirmenin yanında, var olan hizmetlerimizi, sürekli kıldığımız teknolojik gelişim ve eğitim süreci ile çeşitlendirerek, müşterilerimize özel, daha farklı ve kapsamlı çözümler üreterek, sektörde adı anılan bir gümrükleme firması olarak yerimizi almak.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

- En büyük değil, en iyi olmak için çalışmak.

- Etik anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimize güvenli hizmet sunmak.

- Müşteri ve çalışan mutluluğunu gözetmek.

- Gelişimi takip ederek yenilikçi olmak.

- Yaşadığımız kente, ülkemize ve dünya ticaretine katma değer yaratmak.

- Müşteri beklentilerini tam olarak anlamak ve bu beklentileri müşteri memnuniyetini sürekli kılacak şekilde karşılamak.

-  Kalite sürekliliğinde “sıfır” hataya ulaşmak ve bu kaliteyi uygun fiyatlarla, istenilen zamanda müşteriye sunabilmek.

-  Kaliteye verilen önemin, firmanın bölümlerinde hissedilmesini, çalışanların bu anlayışla hizmet vermelerini sağlamak için sürekli eğitim vermek.

- Kalite düzeyimizi düzenli olarak gözden geçirerek hep daha iyiyi aramak, sürekli iyileştirmeyi temel felsefe olarak almak ve her zaman güvenilir, saygın ve rekabete açık bir firma olmak.

- Sektöründe Uluslararası tanınır ve güvenilir bir firma olmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİM